PhotoCstrike-ComuniTy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Download cele mai noi jocuri, download programe...etc
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tutorial pc (info:programezi pc-ul sa se stinga)

In jos 
AutorMesaj
N!K3
Mod-Cs
Mod-Cs
N!K3


Numarul mesajelor : 70
Activitate pe forum :
Tutorial pc (info:programezi pc-ul sa se stinga) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tutorial pc (info:programezi pc-ul sa se stinga) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/12/2008

Tutorial pc (info:programezi pc-ul sa se stinga) Empty
MesajSubiect: Tutorial pc (info:programezi pc-ul sa se stinga)   Tutorial pc (info:programezi pc-ul sa se stinga) I_icon_minitimeLun Dec 29, 2008 3:28 pm

Cum spune si numele topicului , acest program iti stinge pc-ul la o ora aleasa de tine (am pus la tutoriale cs , deoarece cred ca este folositor la server , de ex : Ai server on si sa zicem ca pleci la HONOLULU , programezi pc-ul sa se stinga) ... deci sper ca ati inteles si nu vreau ca acest topic sa ajunga la cos . Gata cu moralul , sa incepem :

Download : aici

Il instalati ca pe orice program , next , next , finish
Dupa instalare executam somnifero
si se va deschide o fereastra de dialog
Poza :
Tutorial pc (info:programezi pc-ul sa se stinga) Pozarssomniferpw3

Acolo la H , min , sec setati la ce ora sa se stinga , de ex este ora 14 20 15 si vreau sa se stinga peste 10 min , pun acolo asa :
Code:
14 30 15


Si puteti seta ce actiune sa aplice programul , cred ca aveti nevoie de ShutDown (stingeti pc-ul)
Nu este copy si paste Tutorial pc (info:programezi pc-ul sa se stinga) Icon_peace .... se vede si in poza ... Mult noroc .
Sus In jos
 
Tutorial pc (info:programezi pc-ul sa se stinga)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tutorial creare nume la server (Info: nume.idle.ro)
» Tutorial creare nume la server (Info: nume.idle.ro)
» Tutorial Mp3 in cs
» Tutorial server cs pe clicknet!!!
» Tutorial Bunny Hop

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PhotoCstrike-ComuniTy :: ..::Probleme server dedicat CS 1.6::.. :: Tutoriale-
Mergi direct la: